085-0831200 info@hbpunt.nl

Professioneel team van specialisten

Wij werken met een team van professionals, dat zich met hart en ziel inzet voor begaafde en gevoelige kinderen. Hieronder zie je een overzicht van het volledige team. De hulpverlening richt zich zowel op je kind als op jou als ouder.

Hennie Gatsonides

Directeur/gedragswetenschapper

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831201
E-mail: hennie@hbpunt.nl

Anneke Timmermans

Gedragswetenschapper/regievoerder

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831206
E-mail: anneke@hbpunt.nl

Jikke van Ginkel

Jeugd- en gezinsprofessional/regievoerder

Greate Buorren 16A
9263 PM Garyp

Telefoon: 085-0831209
E-mail: jikke@hbpunt.nl

Wendy Hinke

Jeugd- en gezinsprofessional/regievoerder

Greate Buorren 16a
9263 PM Garyp

Telefoon: 085-0831207
E-mail: wendy@hbpunt.nl

Hilde Sikkema

Jeugd- en gezinsprofessional

Greate Buorren 16A
9263 PM Garyp

Telefoon: 085-0831203
E-mail: hilde@hbpunt.nl

Rozemarijn de Kruijf

Jeugd- en gezinsprofessional/Kindertolk®

Greate Buorren 16a
9263 PM Garyp

Telefoon: 085-0831204
E-mail: rozemarijn@hbpunt.nl

Antje van der Veen

Antje van der Veen
Jeugd- en gezinsprofessional i.o./Kindertolk®

Greate Buorren 16A
9263 PM Garyp

Telefoon: 085-0831208
E-mail: antje@hbpunt.nl

Yvonne Sieperda

Jeugd en gezinsprofessional

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831212
E-mail: yvonne@hbpunt.nl

ik ben unyk

 Simone Lemstra
Ouder- en jongerencoach, hooggevoelig & strong-willed kind specialist

De Wymerts 2A
8701 WT Bolsward

Telefoon: 06 57 78 27 67
E-mail: simone@ikbenunyk.nl

Bureautje van Niks

Esther Kant
Talentbegeleider,
creatief meedenker,
auteur en coach van niks

Kievitstraat 9
8916 BW Leeuwarden

Telefoon: 06 42 81 81 78
E-mail: esther@bureautjevanniks.nl

Praktijk Liberi

Irene Dekker
ECHA specialist hoogbegaafdheid en hooggevoeligheidsdeskundige

Coehoorn van Scheltingaweg 1C
8442 EZ Heerenveen

Telefoon: 06 – 57187802
E-mail: info@praktijkliberi.nl

De Waterdrager Coaching

Eeltje Heida
Oudercoach,
Kindertolk® en familiesysteem coach

Bospad 11
8415 AN Bontebok

Telefoon: 06 21 41 87 17
E-mail: eeltje@dewaterdragercoaching.nl

Oog voor ontwikkeling

Angela Rozema
Kinderergotherapeut en Sensorische Informatieverwerkingsspecialist

Heerestraat 13
8911 LC Leeuwarden

Telefoon: 06 52 00 76 44
E-mail: info@angelarozema.nl

Marieke Brenkman

Marieke Brenkman
Kind- en gezinsbegeleider
(Familie)opsteller

Fiem 8
8603 DG Sneek

Telefoon: 06 39 64 07 07
E-mail: info@mariekebrenkman.nl

Lavearje

Sieuwke Rijpma
HB & HSP coach

Exmorrazijl 3
8759 LP Exmorra

Telefoon: 06 50 86 31 42
E-mail: lavearje@gmail.com

Praktijk Super Kids

Claudia Bootsma
Kindertherapeut, lichaamsgericht werkend middels MNRI en KIE

Schoterlandseweg 10
8451 CP Oudeschoot

E-mail: info@praktijksuperkids.nl

Kindercoach Nellie

Nellie Kruithof
Kindercoach, kindertalentenfluisteraar, ‘ik leer anders’ coach

Gebroeders Woudsmastraat 4
9103  NP Dokkum

Telefoon: 06 33 51 04 85
E-mail: info@kindercoachnellie.nl

Centrum Regenboogkind

Jellie de Boer
Orthopedagoog met specialisatie (hoog)begaafdheid en hooggevoeligheid

Zilverweg 6

8445 PE Heerenveen

Telefoon: 06 44 92 58 37
E-mail: info@centrumregenboogkind.nl

KolthofCoaching

Bernadette Kolthof
Kinder- en pubercoach met specialisatie (hoog) begaafdheid en hooggevoeligheid, leren leren en paardencoaching

Regio Leeuwarden

Telefoon: 06 25 51 60 60
E-mail: info@kolthofcoaching.nl

Naast dit team werken we ook veel samen met of verwijzen door naar anderen in het veld, zoals: Kinnik, Slimmerik, Catharina Hoeksma van Onderzoekcentrum Hoogbegaafdheid, Alma Akkerman van Bloeiwijs, Eduzon, Stichting Cerato, Steunpunt Zorg & Onderwijs.

Kennismaken?

Wil je graag weten of je bij ons terecht kunt met je hulpvraag?
Plan online een gratis en vrijblijvende kennismaking in.

Vacatures en open sollicitaties

Omdat we een snelgroeiende organisatie zijn, zijn we voortdurend op zoek naar nieuwe medewerkers. Voldoe je aan de eisen van de vacature voor HBO’er hieronder of ben je WO’er en lijkt het werken met onze doelgroep jou ook ontzettend boeiend? Dan nodigen wij jou uit om te solliciteren!