085-0831200 info@hbpunt.nl

Professioneel team van specialisten

Wij werken met een team van professionals, dat zich met hart en ziel inzet voor begaafde en gevoelige kinderen. Hieronder zie je een overzicht van het volledige team. De hulpverlening richt zich zowel op je kind als op jou als ouder.

Hennie Gatsonides

Directeur/gedragswetenschapper

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831201
E-mail: hennie@hbpunt.nl

Anneke Timmermans

Gedragswetenschapper/regievoerder

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831206
E-mail: anneke@hbpunt.nl

Rozemarijn de Kruijf

Jeugd- en gezinsprofessional/Kindertolk®

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831204
E-mail: rozemarijn@hbpunt.nl

Yvonne Sieperda

Jeugd en gezinsprofessional/regievoerder

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831212
E-mail: yvonne@hbpunt.nl

Johanna Schippers

Jeugd- en gezinsprofessional/regievoerder

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831202
E-mail: johanna@hbpunt.nl

Mirjam Kouwer

Jeugd- en gezinsprofessional/regievoerder

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831218
E-mail: mirjam@hbpunt.nl

Iter Solutions

Marjorie Vlaar
Intaker en regievoerder HBpunt/Maatschappelijk werk met behulp van paarden

Ludingaweg 6
8862BM Harlingen

Telefoon: 06-20801266
E-mail: marjorie@itersolutions.nl

Bureautje van Niks

Esther Kant
Talentbegeleider,
creatief meedenker,
auteur en coach van niks

Kievitstraat 9
8916 BW Leeuwarden

Telefoon: 06 42 81 81 78
E-mail: esther@bureautjevanniks.nl

Kindercoach Nellie

Nellie Kruithof
Kindercoach, kindertalentenfluisteraar, ‘ik leer anders’ coach

Gebroeders Woudsmastraat 4
9103  NP Dokkum

Telefoon: 06 33 51 04 85
E-mail: info@kindercoachnellie.nl

Esmee Nauta

Jeugd- en gezinsprofessional/regievoerder

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831217
E-mail: esmee@hbpunt.nl

Antje van der Veen

Jeugd- en gezinsprofessional, Kindertolk
en ReAttach therapeut®

Bulthuissingel 2
9251 BW Burgum

Telefoon: 085-0831208
E-mail: antje@hbpunt.nl

Puk Coaching

Gerda Buis
Kinder- jongeren en opvoederscoach

Turfschip 17 
8447 DM  Heerenveen

Telefoon:  06-420 37 907
E-mail:  info@pukcoaching.nl

Fûgelfrij

Nelleke Keuning

E.M. Beimastrjitte 69
9261 VH Eastermar

Telefoon: 06 39 80 95 41
E-mail:  info@fugelfrijcoaching.com

Oog voor ontwikkeling

Angela Rozema
Kinderergotherapeut en Sensorische Informatieverwerkingsspecialist

Heerestraat 13
8911 LC Leeuwarden

Telefoon: 06 52 00 76 44
E-mail: info@angelarozema.nl

KolthofCoaching

Bernadette Kolthof
Kinder- en pubercoach met specialisatie (hoog) begaafdheid en hooggevoeligheid, leren leren en paardencoaching

Regio Leeuwarden

Telefoon: 06 25 51 60 60
E-mail: info@kolthofcoaching.nl

Centrum Regenboogkind

Jellie de Boer
Orthopedagoog met specialisatie (hoog)begaafdheid en hooggevoeligheid

Zilverweg 6

8445 PE Heerenveen

Telefoon: 06 44 92 58 37
E-mail: info@centrumregenboogkind.nl

Centrum Samen

Claudia Bootsma
Kindertherapeut, lichaamsgericht werkend middels MNRI en KIE

Gaby de Rapper
Kindercoach, lichaamsgericht werkend
middels MNRI en KIE

Schoterlandseweg 10
8451 CP Oudeschoot

Telefoon Gaby:: 06 42 32 34 62
Telefoon Claudia: 06 30 58 89 94

E-mail: info@centrumsamen.nl

Praktijk Liberi

Irene Dekker
ECHA specialist hoogbegaafdheid en hooggevoeligheidsdeskundige

Coehoorn van Scheltingaweg 1C
8442 EZ Heerenveen

Telefoon: 06 – 57187802
E-mail: info@praktijkliberi.nl

De Waterdrager Coaching

Eeltje Heida
Oudercoach,
Kindertolk® en familiesysteem coach

Bospad 11
8415 AN Bontebok

Telefoon: 06 21 41 87 17
E-mail: eeltje@dewaterdragercoaching.nl

Marieke Brenkman

Marieke Brenkman
Kind- en gezinsbegeleider
(Familie)opsteller

Fiem 8
8603 DG Sneek

Telefoon: 06 39 64 07 07
E-mail: info@mariekebrenkman.nl

Lavearje

Sieuwke Rijpma
HB & HSP coach

Exmorrazijl 3
8759 LP Exmorra

Telefoon: 06 50 86 31 42
E-mail: lavearje@gmail.com

Naast dit team werken we ook veel samen met of verwijzen door naar anderen in het veld, zoals: Kinnik, Slimmerik, Catharina Hoeksma van Onderzoekcentrum Hoogbegaafdheid, Alma Akkerman van Bloeiwijs, Eduzon, Stichting Cerato, Steunpunt Zorg & Onderwijs.

Kennismaken?

Wil je weten hoe en of we jou verder kunnen helpen? Plan meteen online een intakegesprek in.

Neem voor andere vragen contact op via 085-0831200.

Vacatures en open sollicitaties

Omdat we een snelgroeiende organisatie zijn, zijn we voortdurend op zoek naar nieuwe medewerkers. Voldoe je aan de eisen van de vacature voor HBO’er hieronder of ben je WO’er en lijkt het werken met onze doelgroep jou ook ontzettend boeiend? Dan nodigen wij jou uit om te solliciteren!